085 130 25 80 (Centraal nr.)

U bent nu hier: 

Contact

Contact opnemen is eenvoudig

De praktijk(en) zijn open.

Een afspraak maak of wijzig je via onze  online afspraakplanner.

Vanwege drukte vragen we je op dit moment om zoveel mogelijk online een afspraak te maken. Mocht dit niet lukken stuur dan in eerste instantie een e-mail naar je eigen osteopaat (zie e-mailadressen op deze pagina). 

Heeft u nog vragen, of wilt u meer informatie? We horen het graag!

Meer informatie nodig of een afspraak maken? We zijn te bereiken via het formulier onderaan de pagina. Of via onderstaande gegevens.

* De assistentes zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m donderdag van 9:00 tot 16:30 uur en op vrijdagen van 9:00 - 13:00 uur.

Linda Koetsier Assistente OsteoVitaal Linda Koetsier

Sijbrig Boorsma Assistente OsteoVitaal Sijbrig Boorsma

Direct contact opnemen met uw behandelaar? Maak daarvoor gebruik van onderstaande informatie.

Anne-Ruurd Hoogeveen Osteopaat OsteoVitaal Anne-Ruurd Hoogeveen
anneruurd@osteovitaal.nl

Anneloes Zwart Osteopaat OsteoVitaal Anneloes Zwart
anneloes@osteovitaal.nl

Gerben Oosterhout Osteopaat OsteoVitaal Gerben Oosterhout
gerben@osteovitaal.nl

Hessel Turkstra Osteopaat OsteoVitaal Hessel Turkstra
hessel@osteovitaal.nl

Mara Mensink Osteopaat OsteoVitaal Mara Mensink
mara@osteovitaal.nl

Marije Oelen Osteopaat OsteoVitaal Marije Oelen
marije@osteovitaal.nl

Pieter Holvast Osteopaat OsteoVitaal Pieter Holvast
pieter@osteovitaal.nl

Ronny Eijer Osteopaat OsteoVitaal Ronny Eijer
ronny@osteovitaal.nl

Meteen een afspraak inplannen

Meteen de eerstvolgende beschikbare plek reserveren? Dit kunt u zelf doen met de online planner.  Klik hier om meteen een afspraak in te plannen.

Adresgegevens

Praktijk Bolsward
Bolwerkerplein 8
8701 XE Bolsward
Meer informatie en route

Praktijk Dokkum
Bocksmeulen 41
9101 RA Dokkum
Meer informatie en route

Praktijk Drachten
De Drift 3
9203 GG Drachten
Meer informatie en route

Praktijk Groningen *
Vechtstraat 73
9725 CT Groningen
Meer informatie en route

Praktijk Groningen (Damsterdiep)
Damsterdiep 49-53
9711SH Groningen
Meer informatie en route

Praktijk Heerenveen
Regentesselaan 37 
8448 VD Heerenveen
Meer informatie en route

Praktijk Leeuwarden (Emmakade)
Emmakade 59
8921 AG Leeuwarden
Meer informatie en route

Praktijk Leeuwarden (Techumerpleats)
Gezondheidscentrum Zuidlanden, Molkenkelder 2
8941 AJ Leeuwarden
Meer informatie en route

Praktijk Oenkerk
Frisiastate 23A
9062 GX Oenkerk
Meer informatie en route

Praktijk Sneek
Westereems 4A
8602 CR Sneek
Meer informatie en route

* Tevens correspondentieadres.
Onze praktijk in Ureterp is sinds 1 oktober 2020 gesloten.

Contactformulier